Investiční rodinný dům BEZ STAROSTI

NÁJEMNÍK ZAJIŠTĚN


Hledáte-li vhodnou a bezpečnou investiční příležitost se zajištěným servisem, naše domy jsou tou správnou volbou.


1. Proč investovat do nemovitosti:

Jak jistě víte, trh s nemovitostmi prošel v posledních dvou letech velkou transformací. Stavební náklady narostli o více než 50%, hypoteční trh se zastavil z důvodu vysokých úrokových sazeb a obtížně dosažitelné příznivé bonity klienta pro získání hypotéky. Z uvedených důvodů významně přibývá klientů, kteří si bohužel vlastní nemovitost nemohou dovolit, ale přesto si nechtějí odepřít komfortní bydlení.

Dlouhodobý pronájem je pro ně proto přijatelné řešení a funkční model, ověřený a běžný v celé západní Evropě. Předpoklad, že se tímto trendem bude v budoucnu ubírat i český trh s nemovitostmi je více než jistý. Již dnes je o pronájem rodinných domů veliký zájem a poptávka stále roste.

Dalším neopomenutelným a zřejmým faktem je skutečnost, že hodnota nemovitostí trvale roste po desítky let a je tou nejbezpečnější konzervativní investicí, násobně převyšující inflaci.

2. Proč BEZ STAROSTÍ:

Zakoupíte-li investiční rodinný dům právě u nás. Elegantně se zbavíte všech následujících pochybností :

Zajišťujeme tyto služby

Nemovitost bezpečně, rychle a kvalitně obsadíme a dále Vám jej budeme spravovat po celou dobu nájemního vztahu. Zajistíme pojištění nájemníka, hlídáme platební morálku, staráme se o veškerou komunikaci s nájemníkem, provádíme pravidelnou kontrolu a údržbu bytu. Zajistíme veškerou administrativu, vedeme přehledné účetnictví, rozpočítání záloh a vyúčtování energií. Majitel pronajímá zcela bez starostí s jistotou pravidelných plateb nájemného. Naším cílem je odvézt dobrou a kvalitní službu, spokojenost našich klientů a dlouhodobá spolupráce.

Služba správa nájemních nemovitostí zahrnuje tyto úkony:

Poptat investiční dům

Stačí nám na sebe nechat kontakt.