Partneři projektu

Hinton

Hinton

zhotovitel

SÁZKA NA KVALITU A JISTOTU

V tomto projektu navazujeme na spolupráci s prověřenou firmou Hinton a.s., se kterou jsme již realizovali některé předchozí projekty.

Výsledkem ze spolupráce s fa. Hinton a.s. je vždy maximálně spokojený klient.

Senesi

Senesi

Koupelny

Společnost SENESI má za sebou 29 let zkušeností v oboru kompletního vybavení koupelen a kuchyní. Za tu dobu mnohdy obsluhuje již druhou či třetí generaci zákazníků. Společnost SENESI vychází ze skutečnosti, že koupelna i kuchyně je pro jejich zákazníky dlouhodobá významná investice, a chce jim čas věnovaný jejímu výběru zpříjemnit. Na jejich vzorkovnách budují celé inspirační zóny (ne pouhé ukázky produktů). Vzorkovny jsou navíc zařízené dětskými koutky, občerstvením. Grafici i prodejci mají rozsáhlé zkušenosti a jdou s dobou.

JAF

JAF

Dveře, podlahy, dřevěné obklady a terasy

JAF HOLZ je jedním z největších a úspěšných obchodníků se dřevem a dřevěnými materiály v České republice. Extrémně vysoké nároky na kvalitu nekladou pouze na jejich výrobky, ale také na servis pro zákazníky.

Hanák

Hanák

Kuchyně

Interiérové studio Hanák České Budějovice je námi doporučený partner pro dodání kuchyňské sestavy a interiérového nábytku do vašeho domu. S výrobky od firmy Hanák máme výborné zkušenosti po stránce kvality, funkčnosti a dlouhodobé životnosti. Díky profesionálnímu a osobnímu přístupu je studio Hanák v Českých Budějovicích skvělým reprezentantem značky.

Kuchyně do domů jsou navrženy ve spolupráci s architektem projektu a ctí celkový koncept i myšlenku domu. Samozřejmostí je i skvělá ergonomie a funkčnost v každém detailu.

Těmto návrhům jsou přizpůsobeny standardy přípravy rozměrů a instalací. Z předešlých dobrých zkušeností se studiem Hanák České Budějovice bude umožněn vstup zástupcům této firmy do domů ještě před předáním. Bude tak možné převzít hotový dům i s namontovaným nábytkem.

Pro náš projekt jsme pro vás zajistili zvýhodněné ceny - s koupí domu obdržíte slevový voucher.