Rodinný dům 2 A

Označení

2 A

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

127 m2

Stav

Volný

Orientace na

jihozápad

Plocha pozemku

815 m2

Cena

10 990 000 Kč

Kalkulačka Spočítat hypotéku
Poptat dům

Popis domu

Aktuálně probíhá finální kalkulace prodejních cen. Zavolejte nám, rezervujte si výhodu přednostní informace o ceně a nejlepší místo pro váš dům.

Úspora a energetická nezávislost je významným znakem projektu. Náš projekt projekt nabízí absolutní nezávislost na dodavatelích plynu a pitné vody. Domy jsou vytápěné tepelným čerpadlem s přípravou pro krbová kamna. Celý projekt disponuje vlastním zdrojem pitné vody.

Domy jsou z konstrukčního hlediska řešeny tradičním způsobem. Zděný obvodový plášť z pálených keramických bloků v tl. 30cm je posazen na betonových základových pasech a doplněn zateplením v mocnosti 18 cm. Nad otvory jsou osazeny keramické překlady a celek je ztužen monolitickými věnci. Dřevěný vazníkový sedlový krov vytváří nosnou konstrukci pro odvětrávaný střešní plášť s keramickou taškovou krytinou na straně exteriéru, pro tepelnou izolaci stropu minerální vatou a celistvý sádrokartonový podhled na straně interiéru.

Obálka objektů je z hlediska energetického posouzení navržena ve třídě "C - úsporná", což spolu s vytápěním splitovým tepelným čerpadlem vzduch-voda a krbovými kamny jako doplňkovým zdrojem tepla zajistí dlouhodobý uživatelský komfort. Ten je ještě podpořen podlahovým vytápěním ve všech obytných místnostech a přípravou pro osazení venkovních hliníkových žaluzií nad okny zasklenými izolačním trojsklem. Povrchová úprava nosných stěn i vnitřních zděných příček je většinově řešena omítkami (štukovými v interiéru, jemnozrnnou v exteriéru), místy je vnější plášť ozvláštněn užitím laťového obkladu z odolného modřínového dřeva.

Příloha a soubory ke stažení

S kým spolupracujeme

Hinton

Hinton

zhotovitel

Senesi

Senesi

Koupelny

JAF

JAF

Dveře, podlahy, dřevěné obklady a terasy

Hanák

Hanák

Kuchyně

Více o partnerech

Hypoteční kalkulačka

Vypočtěte si, jakou měcíční splátku Vám dokážeme s naším financováním zařídit.

nahrávám kalkulačku...

Poptat dům